Wiosenny występ Perełek i Fantazji

SONY DSC
Aby uczcić Dzień Kobiet i Mężczyzn

W dniu 10 marca bieżącego roku, na sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej, miał miejsce wiosenny koncert w wykonaniu Grup Artystycznych „Perły z Lamusa” i „Fantazja” . Na tę szczególną okazję liderka wspomnianych grup Anna Tchórzewska zaprosiła Redakcję Polish News.

Wiosenny koncerty dla wszystkich

Wspomniany koncert był dla wszystkich szczególny, ponieważ jako pierwszy był on zorganizowany po poluzowaniu obostrzeń pandemicznych. Finalistka The Voice Senior Anna Tchórzewska, która jest liderką grupy „Perły z Lamusa” otrzymała gratulacje i podziękowanie za promocję miasta Skarżyska – Kamiennej i Miejskiego Centrum Kultury.

Po tej uroczystości, odbył się koncert. A cudowne „Perły z Lamusa” jak zwykle zaprezentowały się bajecznie. Nie zabrakło też znanych przez wszystkich piosenek takich jak „Ech mała nie szalej”, „ Bo z dziewczynami nie jest źle”, „ Jak przeżyć wszystko jeszcze raz”, „Jest cudnie” itd., które śpiewały zebranym gościom „Perełki”.

Proszę sądu…

Anna Tchórzewska zaśpiewała też piosenkę „Proszę sądu”, którą wykonała w finale The Voice Senior. Oprócz piosenek były też recytowane wiersze i oczywiście nie zabrakło humorystycznych przedstawień.

Szydłowiecka „Fantazja”

Uroczo też zaprezentował się zespół „Fantazja” z Szydłowca, który nie tylko pięknie wykonał swoje utwory ale blaskiem swych kreacji olśnił publiczność.

Redakcja Polish News, dziękuje Tobie Aniu za zaproszenie na tak cudowny koncert.

Ewa Michałowska -Walkiewicz