Wielka turystyczna feta w Tarnowie!

Touroperatorzy z pięciu kontynentów spotkają się w trakcie Forum Gospodarczego Polonii Świata w Tarnowie.

Pretekstem do tak licznego zjazdu branży turystycznej jest jubileusz obchodów 60-lecia największej polskiej organizacji turystycznej działającej poza Krajem- Society Polish American Travel Agents.

Tego typu spotkania (konwencje) na terenie Polski odbywają się średnio raz na 10 lat. Prócz agencji z terenu Ameryki Północnej (USA i Kanady) do Tarnowa przybędą również biura podróży z Ameryki Południowej, Afryki, Europy, Azji i Australii. Wśród gości zapowiedzieli swój udział inwestorzy zainteresowani tą branżą.

Główne tematy spotkania to dynamiczny rozwój turystyki medycznej (uzdrowiska, sanatoria, medical spa, specjalistyczne kliniki) oraz turystyki kulinarnej i biznesowej (targi, kongresy, misje gospodarcze).

Zmiany geopolityczne i zagrożenie terroryzmem zmieniają obecnie mapę i kierunki podróży turystycznych i wypoczynku. Bezpieczna i coraz bardziej atrakcyjna pod względem jakości i infrastruktury polska oferta staje się celem i specjalnością wielu zagranicznych biur turystycznych.

Udział w spotkaniu z zagranicznymi agencjami turystycznymi będzie doskonałą okazją do prezentacji ofert przez samorządowców i działających na ich terenach operatorów turystycznych. Coraz częściej poszukiwane są niszowe i alternatywne formy wypoczynku na wysokim poziomie, szczególnie w małych miejscowościach, z dala od dużych metropolii. Widoczny jest trend i ofensywne poszukiwanie ofert pobytowych związanych z ekologią, naturą, czystym powietrzem i zdrową żywnością. Polskie samorządy mają wiele do zaoferowania w tym zakresie, a w połączeniu z historią, dziedzictwem i lokalnymi atrakcjami oraz profesjonalnym serwisem będą zawsze skutecznie zachęcać i konkurować z ofertami „sieciowych” gigantów.

Właściciele obiektów i atrakcji turystycznych w Polsce, chcąc skutecznie promować swój produkt i serwis koniecznie muszą odwiedzić w dniach 26-27 sierpnia 2019r. siedzibę Teatru im. Ludwika Solskiego w Tarnowie (ul. Mickiewicza 4), gdzie zaplanowano spotkania. Kto chce dobrze sprzedać ofertę lub pozyskać kooperatora lub inwestora powinien tam koniecznie być.

(-wz)

www.Polonia4um.com