TYLKO POLSKIE KINO, LEGALNIE I BEZ OPŁAT!

 

ZNAJDZIESZ U NAS UNIKALNE FILMY, KTÓRYCH NIE OBEJRZYSZ W INNYCH SERWISACH VOD.
CODZIENNIE DODAJEMY NOWE POZYCJE. OGLĄDAJ RÓWNIEŻ Z ZAGRANICY.

 Miło nam poinformować, że właśnie wystartował nowy niezależny serwis wideo na życzenie-

http://polvod.pl/

 Jest to pierwszy tego typu serwis w Polsce. Naszym dążeniem jest zamieszczanie treści polskich oraz zbudowanie największej bazy tytułowej ogólnie pojętej kultury polskiej spośród wszystkich działających obecnie serwisów VOD.

 POLVOD chce dać możliwość obejrzenia filmów tych mniej znanych i zapomnianych. W naszym serwisie znajdą się treści stare i nowe. Filmy fabularne, dokumentalne, animowane. Chcemy zaprezentować kino znanych reżyserów i tych, którzy dopiero zaczynają. Jesteśmy przekonani , że serwis ma przed sobą świetlaną przyszłość; chcemy być postrzegani przez użytkowników jako portal rodzinny, niezależny i z różnorodną treścią. Zmartwieniem dla nas jest jakość niektórych filmów. Przepraszamy za to ale zdecydowaliśmy się pokazywać treści ciekawe nie zawsze w odpowiedniej jakości. Wychodzimy jednak z założenia , że z czasem to się zmieni i w miarę upływu czasu, większość filmów zostanie zremasterowana a wówczas wymienimy je na lepszą wersję.

 Wszystkie filmy są obecnie dostarczane użytkownikowi bezpłatnie.

 Charakteryzujemy się jeszcze jedną cechą, nie mamy założonej blokady dla odwiedzających naszą witrynę spoza Polski. Nasze treści mają z założenia docierać do wszystkich, dla których polska kultura jest ważna. Niebawem zaczniemy zamieszczać napisy do filmów.

 Interfejs stworzyliśmy tak aby był prosty, przejrzysty i przyjazny dla każdego widza.

 Zapraszamy do testowania naszego serwisu. Obiecujemy, że z każdym tygodniem będziemy poszerzać naszą bibliotekę.