The Polish Winter Holidays in Zillertal Arena

Jeśli jeszcze nie wiecie, jak spędzić styczniowe ferie, mamy dla nas propozycję nie do odrzucenia! Wybierzcie się z nami do doliny Zillertal, gdzie odbędzie się kolejna edycja The Polish Winter Holidays in Zillertal Arena. Gwarantujemy mnóstwo atrakcji, świetnej zabawy i… śniegu.
Jak co roku pragniemy zaprosić Was na jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, organizowane w malowniczym Tyrolu w terminie 13-20.01.2018. Mowa oczywiście o The Polish Winter Holidays in Zillertal Arena. Tym razem jest ono szczególnie wyjątkowe ze względu na fakt, iż będzie to już jego 10 edycja!

Program wspomnianego eventu pęka w szwach! Tradycyjnie będziecie mogli wziąć udział w inauguracyjnym ognisku, turnieju gry w kręgle oraz wypadzie na nocne sanki. Przewidziana jest też gratka dla fanów rywalizacji – zawody narciarsko snowboardowe o Puchar Świstaka. Ponadto otwarte będzie Polskie Centrum Testowe, w którym będą czekać na Was najnowsze modele następujących marek: Elan, Head, Dynastar, Rossignol. Grzech nie skorzystać!  Chętni otrzymają również szansę odbycia kursu instruktora narciarstwa.
Dopełnieniem szeregu rozrywek, jakie zapewnimy naszym gościom, będą fantastyczne warunki narciarskie – zima rozgościła się w Austrii już na dobre – oraz bajeczne widoki na ośnieżone szczyty. Czego chcieć więcej?  Jeśli jednak nadal nie jesteście w stu procentach przekonani, czy warto wybrać się z nami do tej alpejskiej doliny, koniecznie przeczytajcie wspomnienia uczestników IX PWH.
http://www.zillertalinfo.eu/
https://www.facebook.com/zillertalinfo/