Świąteczne spotkanie organizacji PWB

 18 grudnia, br. w Restauracji To Tu Cafe, przy 2300 River Rd, w River Grove, IL miało miejsce ostatnie w tym roku spotkanie organizacji  Polish Women in Business, działającej w Chicago od 7- miu lat .http://www.polishwomeninbusiness.org/

Spotkanie członkiń PWB odbyło się jak na ten czas przystało: w charakterze świątecznym.

Restauracja TO TU Cafe jak zwykle gościnna, przystrojona włącznie z choinką, wprowadziła uczestniczki spotkania w ciepły świąteczny nastrój. Ciepły, nie bez powodu. Na zewnątrz nie było aż tak ciepło i miło…
Pomimo tej niesprzyjającej nam aury i grypowych wirusów u kilku członkiń PWB , w spotkaniu wzieło udział około 25 osób. Było także kilka pań, które były gośćmi spotkania.

Warto nadmienić, iż właścicielką To Tu Cafe, jest pani Hanna Hendrych , która jest także członkiem PWB.
To Tu Cafe przygotowała na ten wieczór bardzo smakowity zestaw potraw wigilijnych m. in: biały żurek z grzybami ( pychotka!), barszczyk, śledzie, ryba, pierogi i wiele innych tradycyjnych dań polskich.

Były wznoszone toasty, za pomyślność organizacji, życzenia na Nowy Rok i były też prezenty, które uczestniczki spotkania przyniosły z soba, a później drogą losowania -wręczane.

Temu życzliwemu i pełnego wesołego nastroju  spotkaniu, barwy dodawały także dyskusje. m.in. : podróże, gdzie polecieć, co jest modne i tanie… Przepis na prawdziwą Lwowską KUTIE, który lokal najdłużej jest otwarty w Chicago w którym nad ranem wypić kawę… Biżuteria, cieszyła się powodzeniem np. jak naprawić zapięcia, jak ją nosić. Podróże dookoła świata … dla studentów, ubzpieczenia i czekające nas podatki w Nowym Roku. Dyskusje o zdrowiu i finanasach i na wiele innych tematów….

Zarząd PWB, pragnie podziękować wszystkim uczestniczkom za przybycie na spotkanie. Dziękuje także wielu paniom za długoletnie członkowstwo, a nowym członkiniom za zaangażowanie się w działalność naszej organizacji.

Życzymy Radosnych Świąt Bożego Narodzenia
dla Was i Waszych Rodzin
oraz wiary i determinacji w każdym Waszym nowym przedsięwzięciu biznesowym.

Niech nadchodzący NOWY ROK, będzie dla Was pasmem sukcesów i spełnieniem marzeń.
Krystyna Teller
Sekretarz PWB

Galeria zdjęć ze spotkania na FB Polish News także wkrotce na FB PWB.