Przyjęcie świąteczne PAL- PAC & PACC

 

CHICAGO, IL ( Październik, 2013) Polsko-Amerykański Komitet Akcji Politycznej (PAL-PAC) i Polsko- Amerykańska Izba Gospodarcza (PACC) zapraszają na wspólne przyjęcie świąteczne, które w tym roku odbędzie się 6 grudnia w godzinach od 7.00 wieczorem do północy w sali bankietowej European Crystal przy 519 West Algonquin Road w miejscowości Arlington Heights, IL.

Na ten wyjątkowy, wspólnie spędzony z Państwem czas w świątecznej atmosferze, zaplanowaliśmy wykwintną kolację w formie bufetu, otwarty bar i taneczą muzykę na żywo.

 Dodatkową atrakcją wieczoru będzie obecność gości honorowych: Ambasadora RP w USA Ryszarda Schnepfa, Konsul Generalnej RP w Chicago, Pauliny Kapuścińskiej oraz gwiazdy sceny polskiego filmu i teatru, Pawła Wawrzeckiego. Swoją obecność zapowiedziało też wielu ustawodawców i przedstawicieli administracji ze szczebla stanowego i lokalnego.

 Bilety na przyjęcie są do nabycia w cenie: $50 członkowie PAL-PAC I PACC

$65 osoby niezrzeszone w żadnej z organizacji i $35 studenci  (w wieku do 24 lat)

 (Prosimy o wczesny zakup biletów, gdyż ilość miejsc jest ograniczona)

 Po więcej informacji prosimy dzwonić pod numer biura PAL – PAC (847-730-3159),  biura PACC (773-205-1998) lub o kontakt emailowy [email protected] lub [email protected]  Istnieje możliwość sponsorowania.

 ###

Polsko- Amerykański Komitet Akcji Politycznej (Polish -American Leadership Political Action Committee, PAL-PAC) jest niezależną, bezpartyjną organizacją polityczną promującą sprawy ważne dla Polaków i Amerykanów polskiego pochodzenia. Cele, które organizacja chce osiągnąć dzięki swoim inicjatywom to mn. zatwierdzenie uchwały włączającej Polskę w Program Ruchu Bezwizowego, zaangażowanie Polonii w głosowanie w lokalnych, stanowych i federalnych wyborach, wspieranie polityków, dla których istotne są sprawy społeczności polskiej w USA i informowanie Polonii na temat kluczowych kwestii dotyczących amerykańskiej polityki.

 

###

 

Polsko Amerykańska Izba Gospodarcza (Polish American Chamber of Commerce, PACC) reprezentuje i wspomaga polsko-amerykańskich przedsiębiorców. Jednym z podstawowych zadań PACC jest edukacja na temat panujących trendów gospodarczych oraz podtrzymywanie kontaktów biznesowych. PACC promuje wymianę handlową w kraju i za granicą zachęcając swoich członków do rozwoju i scalania polskich oraz polsko-amerykańskich społeczności biznesowych w USA oraz na świecie.