Przesilenie wiosenno-letnie . czyli ” Noc Świetojańska” , “Noc Kupały” to nie tylko tradycja ale coś więcej się za tym kryje…

Noc Kupały, obraz Kławdija Lebiediewa, źr. Wikimedia

za  Wikipedia: ” słowianskie święto zwiazane z letnim przesileniem Słońca,obchodzone w czasie najkrótszej nocy w roku co przypada na około 21-22 czerwca. W krajach anglosaskich pod nazwą Midsummer , najkrótsza  noc w roku 21-22 czerwca.

Święto słowiańskie – kupalnocka – poświęcone jest przede wszystkim żywiołom wody i ognia mającym  OCZYSZCZAJĄCĄ  MOC.

  To również swieto miłości i płodnosci, słońca i księżyca, – więcej zobacz na Wikipedia.

A  co sie kryje  za stwierdzeniem  O C Z Y S Z C Z A JĄ C A    M O C ?

Otóż  pomiędzy jonosferą a powierzchnią Ziemi  istnieje pole elektrostatyczne wiec, można powiedzieć, że wszystkie żywe stworzenia na Ziemi żyją w polu elektrostatycznym. Wynika to z tego, że w jonosferze zagęszczenie elektronów jest wysokie a na powierzchni Ziemi stosunkowo niskie.

Siła tego pola wynosi około 130 V/metr,  ale zmienia się w zależności od pory roku. Podobno na wiosnę jest największe. Jego rozładowanie znamy jako pioruny.

Starożytni już wiedzieli, że wtedy rosną siły witalne organizmu powodowane przez takie przesilenia.

Jest na ten temat film na Youtube “zakazana wiedza efekt Ebner’a” m in.: https://www.youtube.com/watch?v=J3p3P_ThuLA&list=PLF4yKUNKTDgO3qR9e86e3I1q6gNzFn5hB

O co chodziło w efekcie Ebner’a? Dr Ebner  miał za zadanie znaleźć metode leczenia choroby niediokrwiennej, leczenia zawałów i on stosował na sercu pole elektrostatyczne czyli  2 płytki , ładunek elektryczny  dodatni, ujemny , stosował różne natężenia pola stałego / nie zmiennego jak w  telefonach komórkowych  –  wszystkie zmienne pola są toksyczne . To jest tzw . smog  elektromagnetyczny – kable, kontakty w scianach/  i doktor Ebner  obserwował różne zmiany zachodzące podczas wpływem pola elektrostatycznego. Okazało się , że jeśli ikrę rybną poddamy działaniu pola elektrostatycznego to wykluwa się 30%  więcej ryb w porównaniu z ikrą, która nie  była poddana działaniu tego pola.

Ryby, które sie wykluły są zdrowsze, bardziej żywotne, nie trzeba podawać antybiotykow, szybciej się ruszają, mają większą hcęć prokreacji, są silniejsze, przy tej samej ilości żywnosci podanej tej grupie i w grupie porównawczej,

Ale o tym doświadczeniu się nie mówi. Dlaczego?

Podobna sytuacja była ze zbożem. Zboża poddane działaniu pola elektrostatycznego są bardziej żywotne, nie wymagają tyle nawozów, odporniejsze na choroby i dają więcej o 20-30 % plonów bez nawożenia. Nasiona zbóż można użyć do ponownego siewu. Nie wymagają tyle wody. Tylko mają inną budowę. Przy tym samym układzie genetycznym, zboże miało  5-10-15 kłosów.

I co? To samo. Metoda ta nie znalazła do dziś zastosowania na skalę przemysłową, temat zostałzamieciony pod dywan”.,,

Temat jest wyciszony, o tym się nie mówi nawet w TV, ale za to, firmy chemiczne generują ogromne zyski finansowe przez modyfikowanie genetyczne roślin i przez handel środkami owadobójczymi.

Dlatego min. obsypuje się nas z nieba truciznami , chemikaliami wyrzucanymi z  samolotów tzw chemitrals.

W tych szczególnych dniach, gdy jest  silniejsze, dobroczynne oddziaływanie pola elektrostatycznego na nasz organizm, zwrócie uwagę na niebo, Czy będzie również wzmożona aktywność latających samolotów rozsypujących to” coś” co przyjęł się nazywać chemitrals?..

Komu jeszcze zależy na tym abyśmy nie byli zdrowi?

Zainteresowanym, polecam również artykuł na ten temat : ZAKAZANA WIEDZA,PREHISTORYCZNY KOD BIOLOGICZNY – EFEKT EBNER’A https://killuminati.pl/zakazana-wiedzaprehistoryczny-kod-biologiczny-efekt-ebnera/

JK