Polskie ognisko zapłonie ponownie na Florydzie

 

Polska Sobotnia Szkoła im. Mikołaja Kopernika w Sarasocie zaprasza Państwa na ognisko. Jest to już drugie polskie ognisko w tym roku szkolnym 2015/16.

Nasze pierwsze ognisko w październiku 2015, cieszyło się wielkim powodzeniem dzięki „Polskiej Kuchni”. Serwowaliśmy pyszne polskie dania takie jak: gorące kiełbaski, sałatki, bigos i inne dania kapuściane, serniki, jabłecznik i chrusciki.

Dzieci, natomiast miały okazję spędzic czas na świeżym powietrzu w niecodziennych dla nich okolicznościach, takich jak: ognisko, pieczenie kełlbasek na patykach, piosenki harcerskie i nie tylko… Był też czas na bliższe zapoznanie się z rodzicami przyjaciół ze szkoły, wspominania ognisk z lat poprzednich i podzielenie się tym wszystkim ze środowiskiem Amerykanów polskiego pochodzenia. Pogoda nam dopisała i wszyscy bawilśmy się do późnego wieczora.

Ze względu na powodzenie pierwszego ogniska zapraszamy na powtórkę dobrej zabawy w gronie lokalnej Polonii.

Polska Sobotnia Szkoła im. Mikołaja Kopernika zaprasza więc wszystkich na kolejne ognisko, które odbędzie się 27 lutego w Sarasota Christian Church pod adresem: 2923 Ashton Rd. Sarasota, Fl. 34233

Rozpalamy ognisko o 5:00 po południu. W razie złej lub niepewnej pogody prosimy zadzwonić do Pani Marty Pulawskiej (941) 685-9351 lub do Pani Marty Frankowskiej (941) 284-1863 aby upewnić się że ognisko się odbędzie.

Po dodatkowe informacje na temat naszej szkoły zapraszamy na naszą stronę internetową: www.polskasobotniaszkola.com

oraz na strone Facebook

https://www.facebook.com/polskaszkolasrq/

Dochód z ogniska przeznaczony jest w całości dla Polskiej Sobotniej Szkoły.

Serdecznie zapraszamy na ten niepowtarzalny pełen wrażeń i wspomnień wieczór!