Polish News kibicuje Dziuni

SONY DSC
Anna Tchórzewska w The Voice Senior

Edwarda ( Dziunia) Anna Tchórzewska, mieszkanka Skarżyska-Kamiennej, rywalizuje w drugiej edycji programu The Voice Senior. W pierwszym odcinku zrobiła bardzo pozytywne wrażenie nie tylko na jurorach programu, ale też i na widzach. Wykonała ona wówczas utwór zatytułowany „Dziś prawdziwych Cyganów już nie ma”.

Liderka zespołów

Anna Tchórzewska, na co dzień jest liderką zespołu „Perły z Lamusa”, który działa w MCK w Skarżysku – Kamiennej, a także zespołu „Fantazja” w Szydłowcu. Mieszkańcy Skarżyska często mają okazję słuchać i oglądać, jak Ania ze swoimi Perełkami tańczy i śpiewa podczas różnych spotkań kulturalnych organizowanych w mieście. Równie często pojawia się ona na scenach w regionie świętokrzyskim, a i nierzadko na ogólnopolskich. Występ w The Voice Senior nie jest debiutem Anny Tchórzewskiej na telewizyjnym ekranie. Wykonany przez Anię utwór „Dziś prawdziwych Cyganów już nie ma”, zachwycił jurorów wspomnianego programu.

Piękna barwa głosu

Jeden z jurorów programu Witold Paszt, docenił barwę głosu skarżyskiej wokalistki, a owacje na stojąco wyraziły aplauz za ruchy sceniczne artystki. Na bis Anna Tchórzewska zaśpiewała piosenkę „Mała” z repertuaru Nataszy Urbańskiej, która także odebrana była owacyjnie.

Polish News także trzyma kciuki za dalsze sceniczne losy skarżyskiej Dziuni.

Ewa Michałowska – Walkiewicz