Perłowy Mam Talent

SONY DSC
Skarżyszczanie chwytają publiczność za serce

Perły z Lamusa, czyli krótko mówiąc zespół złożony ze skarżyskich seniorów działających przy Miejskim Centrum Kultury, zachwycił swoim występem jurorów programu Mam Talent. To właśnie oni oczarowali publiczność, jak nikt inny.

SONY DSC

A jednak „mała” zaszalała

Chyba trudno to opisać, jaki show zrobiła Anka Tchórzewska na scenie mamtalentowej. Najpierw na scenę wyszła sama, intonując pierwsze takty znanej piosenki „Ech mała nie szalej”. Potem weszła reszta skarżyskich Perełek….no i wtedy się zadziało….Publiczność była zachwycona, a jurorzy …a i owszem także.

Dla skarżyskich Perełek

Dla nas to i tak już duży sukces- mówi pani Tchórzewska redakcji Polish News. A najważniejsze jest to, że to Perły same się nie zgłosiły, tylko zostały wyszukane przez organizatorów programu Mam Talent. Dla nas to już zwycięstwo, że zostaliśmy pokazani w telewizji – mówi Ania Tchórzewska. Będziemy pamiętać te chwile do końca życia, bo przecież w życiu ważne są tylko one- dopowiada kolejna Perełka Halinka Nowak.

 

Redakcja Polish News dziękuje bardzo Ani Tchórzewskiej i Halince Nowak, za informacje związane z wzięciem udziału Pereł z Lamusa w programie Mam Talent.
SONY DSC

Ewa Michałowska – Walkiewicz