Parada Motocyklowa STO LAT ! POLAND

Już w niedzielę 2 września 2018 roku odbędzie się Polsko-Amerykańska Parada Motocyklowa STO LAT ! POLAND pod Honorowym Patronatem Konsulatu Generalnego RP w Chicago.

Wydarzenie to ma na celu uczczenie setnej rocznicy odzyskania Niepodległości przez Polskę. Ze względu na wielkie znaczenie tego faktu, polsko-amerykańskie kluby motocyklowe z Chicago oraz okolic zdecydowały się zorganizować tę jakże ważną patriotyczną uroczystość. Organizatorzy przygotowują paradę motocyklową oraz zapraszają wszystkich przedstawicieli Polonii oraz przyjaciół Polski i Polonii do wzięcia w niej udziału. Parada będzie znakomitą okazją do pokazania naszej dumy narodowej oraz szacunku dla historii Polski. Hasło Parady to “Kocham Polske i Ty Ją Kochaj”. Planowana trasa zaczyna się na terenie Związku Narodowego Polskiego i biegnie ulicą Milwaukee do historycznego kościoła pw. Trójcy Świętej, wybudowanego przez polskich emigrantów, gdzie odbędzie się uroczystość połączona z rocznicowym specjalnym błogosławieństwem.

Zapraszamy Polonijne i Polskie Media do poparcia tej Wspaniałej Inicjatywy!

Poniżej krótki plan przejazdu Parady Motocyklowej STO LAT ! POLAND w Chicago:

10:00 am Zbiórka motocyklistów na terenie Polskiego Związku Narodowego (6100 N. Cicero). 12:00 pm Start Parady i przejazd ulicami Cicero do Milwaukee, Division do 1118 N. Noble. 1:30 pm Uroczystość w kościele pw. Trójcy Świętej połączona ze specjalnym błogosławieństwem. 2:00-4:00 pm Część networkingowa z muzyką na zewnątrz.

Dziękujemy Moi Drodzy za poparcie i nagłaśnianie medialne tego szczególnego wydarzenia!

Prawda historyczna i tożsamość narodowa to wartości, z którymi nie można polemizować.

Uwaga: Udział w Paradzie jest BEZPŁATNY. Jeśli ktoś zechce złożyć dobrowolny datek na pomoc dla młodzieży kresowej pragnącej studiować w Polsce, będzie taka możliwość. Nasza młodzież, nasza przyszłość!

Dziękujemy za poparcie!

Komitet Organizacyjny Parady