Nie ma chorób nieuleczalnych!

Picture of Bruno Bruno GroningWskazówka lekarza doprowadziła pacjentkę do kierowniczki wspólnoty „Koła Przyjaciół Bruno Gröninga”. Najpierw telefonicznie została poinformowana o uzdrowieniu na drodze duchowej i kilka dni później wprowadzona do nauki Bruno Gröninga. Tam nauczyła się, jak myślowo rozstać się z chorobą i jak przyjmować siłę, którą kierowniczka wspólnoty określała jako Heilstrom.

Po trzech latach na uroczystości z okazji Bożego Narodzenia w tej wspólnocie Ilse S. relacjonowała, że ostatnie badania w klinice wykazały, że jest wolna od wszelkich komórek rakowych i że odzyskała całkowite zdrowie. Powiedziała, że cieleśnie czuje się bardzo dobrze i że nie czuła się tak już od dwudziestu lat. Do dzisiejszego dnia pani S. nastawia się regularnie na przyjmowanie Heilstromu i co trzy tygodnie bierze regularnie udział w spotkaniach „Koła Przyjaciół Bruno Gröninga”.

Pani S. przeżyła coś, czego nie da się wytłumaczyć w oparciu o wiedzę medycyny akademickiej, ale co wydarzyło się i dzieje się nadal na całej ziemi u wielu ludzi. Ta pani przeżyła uzdrowienie z ciężkiej choroby, co przedtem było niemożliwe, mino że leczący ją lekarze wykorzystali wszystkie dostępne medyczne możliwości.

Kim był Bruno Gröning?

Urodzony w 1906 roku w Gdańsku Bruno Gröning odczuwał już jako młody człowiek, że przyszedł na świat ze szczególnymi zdolnościami. Ciągle przeżywał, że w jego otoczeniu zdrowiały zwierzęta i ludzie. Jako syn murarza wyuczył się zawodu cieśli. Jednak z powodu trudnej sytuacji gospodarczej w jego rodzinnym mieście Gdańsku nie mógł zakończyć szkoły zawodowej. Prawie do końca drugiej wojny światowej pracował w różnych zawodach. W 1943 roku został powołany do wojska i później dostał się do rosyjskiej niewoli. Po zwolnieniu z niewoli osiedlił się w Dillenburgu w Hesji. W 1949 roku został zaproszony przez pewnego inżyniera z Herfordu, który usłyszał o jego zdolnościach, do jego syna Dietera, cierpiącego na postępujący zanik mięśni i leżącego w łóżku..

Bruno Gröning przybył do tego dziewięcioletniego chłopca. I stało się: chłopiec wstał z łóżka i zaczął chodzić. Inżynier, który był do głębi poruszony uzdrowieniem swojego syna, poprosił Bruno Gröninga, aby zagościł u niego. Zaprosił do swojego domu innych chorych ludzi i również ci wyzdrowieli. W krótkim czasie rozprzestrzeniła się wiadomość o „cudzie z Herfordu”, gazety relacjonowały o „cudownym doktorze”, na skutek czego do domu inżyniera zaczęły ściągać tysiące ludzi..

Jednak krótki czas potem urzędy wydały mu zakaz uzdrawiania, ponieważ nie miał wykształcenia ani lekarza ani naturoterapeuty. W końcu Bruno Gröning wycofał się do Traberhofu w Rosenheimie. Kiedy rozniosła się wiadomość o jego miejscu pobytu, zbierało się do 30 000 ludzi na terenie wokół zajazdu. Znowu działy się masowe uzdrowienia i znowu wydano mu zakaz uzdrawiania.

W swoich wykładach już wówczas przekazywał zainteresowanym ludziom podstawy uzdrowienia na drodze duchowej. Wielokrotnie podkreślał, że po jego śmierci ludzie będą w stanie sami przyjmować uzdrawiającą energię i przeżyć uzdrowienie.

Czym jest Koło Przyjaciół Bruno Gröninga?

I tak też się stało! W 1979 roku, czyli 20 lat po jego śmierci, pani Grete Häusler utworzyła Koło Przyjaciół Bruno Gröninga, w którym przekazywana jest dalej nauka tego niezwykłego człowieka. Ta pochodząca z Austrii nauczycielka, która do 1950 roku cierpiała na trzy nieuleczalne choroby, została od nich uwolniona po odwiedzeniu jednego wykładu Bruno

Gröninga. Do jej śmierci, która miała miejsce w ubiegłym roku, zdołała rozbudować wspólnoty na wszystkich kontynentach. Dzisiaj to Koło Przyjaciół prowadzi dalej jej syn, Dieter Häusler.

Koło Przyjaciół Bruno Gröninga, w którym działa kilkadziesiąt tysięcy ludzi z 60 krajów, bazuje na dobrowolności. Jest to wolne zgrupowanie ludzi, którzy tutaj chętnie współpracują. Koło Przyjaciół finansuje się wyłącznie na bazie dobrowolnych datków.

W połowie lat 80-tych zaczęli interesować się tą drogą pojedynczy lekarze. Dzisiaj na całym świecie pomagają tysiące lekarzy i innych przedstawicieli zawodów medycznych, aby spisywać relacje o uzdrowieniach i dokumentować je w oparciu o naukowe kryteria.

Bliższe informacje na stronie internetowej:

www.bruno-groening.org/polska

Kontakt : 773 – 622 – 9493

Email: [email protected]

Wstęp wolny

Zapraszamy Państwa serdecznie na bezpłatne wykłady informacyjne, które poprowadzi lekarz z Niemiec, dr. Schlenzing. Wykłady odbędą się w:

Sobota, 28 czerwca, godz. 4.00 pm

DANK-HAUS
4740 North Western Avenue
Chicago, IL 60625

(ten wykład będzie tłumaczony na jęz. polski)

Poniedziałek, 23 czerwca, godz. 7.00 pm
Friends Center, 1212 Vinewood Ave.,
Willow Springs, IL 60480

Wtorek, 24 czerwca, godz. 7.00 pm
Clark Tower Resort & Conference Center
7801 E. State Street
Rockford, IL 61108

Środa, 25 czerwca, godz. 7.00 pm
The PAVILION, 5441 N. East River Road
Chicago, IL 60656

Czwartek, 26 czerwca, godz. 7.00 pm
Clarkson Park Lodge, 1950 Willow Road,
Northfield, IL 60093

Piątek, 27 czerwca, godz. 7.00 pm
The HUB at Berens Park, 493 Oaklawn Ave

Elmhurst, IL 60126