Multimedialny pokaz w Parku Fontann. Widowisko „Światła wody”.

 

W piątek 1 maja, o godz. 21:00 odbędzie się premierowy multimedialny pokaz w Parku Fontann. W tym roku, przygotowano dla widzów widowisko pt. „Światła wody”.

– Tym razem poznamy świat, do którego przez ukryty tunel wprowadzi nas legendarny Bazyliszek. Spotkamy tam również Złotą Kaczkę, czarodzieja, który steruje fontannami i inne postaci, dzięki którym zobaczymy niezwykłe połączenie fontann i Warszawy – tak opisuje tegoroczną animację Magdalena Łań z Wydziału Prasowego Urzędu m.st. Warszawy.
Multimedialne widowisko będzie powtarzane przez cały sezon letni, w każdy piątek i sobotę (również w niedzielę 3 maja). W maju i we wrześniu pokaz będzie rozpoczynał się o godzinie 21.00, natomiast w czerwcu, lipcu i sierpniu – o godz. 21.30. Animacja ma trwać 30 minut. Premierowemu widowisku będą towarzyszyły sztuczne ognie.

Multimedialny Park Fontann został otwarty 7 maja 2011 roku. Znajduje się na Skwerze 1 Dywizji Pancernej pomiędzy ulicami Boleść, Wybrzeże Gdańskie, Sanguszki i Rybaki na warszawskim Nowym Mieście. Park tworzą cztery fontanny (główna ma 2200 metrów kwadratowych powierzchni) wyposażone łącznie w 367 dysz wodnych. Całość oświetla 295 reflektorów LED RGB.
Wejście na multimedialne widowisko w Parku Fontann jest bezpłatne.
foto: AB
http://ttg.com.pl/