Międzynarodowa Konferencjia Gospodarczo-Naukowa

 

Kooperacja pomiędzy regionami świata kluczem do efektynej ekspansji zagranicznej, współpracy międzynarodowej i innowacji.
Jak sprzedawać za granicę? Jak finansować ekspansję zagraniczną? Jak promować  “Made in Poland”? Jak współpracować z partnerami zagranicznymi?

Szanowni Państwo,

Integracja Regionów Świata – cele, scenariusze współpracy” – to tytuł III Międzynarodowej Konferencji Gospodarczo-Naukowej, która odbędzie się w dniach 18-19 października 2018 r. w siedzibie Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, na którą zapraszają Państwa cooperation-east (RFN), DAMA Projektmanagement Mittel- und Osteuropa (RFN), Fundacja Polonia Gospodarcza Świata (Warszawa) wraz z międzynarodowym konsorcjum polsko-niemiecko-polonijnym.

Wydarzenie będzie idealnym miejscem na wymianę kontaktów, doświadczeń pomiędzy przedstawicielami środowisk biznesowych i naukowych z Polski i różnych regionów świata.

Informacje i program konferencji w języku polskim, są dostępne na stronie internetowej  www.ir-union.de  (w zakładce aktualności wydarzenia/konferencja 2018).

Międzynarodowa impreza to idealna okoliczność do działań promocyjno-informacyjnych, do których zapraszamy wszytkich zainteresowanych, w tym m.in. przedsiębiorców, samorządy, instytucje i organizacje okołobiznesowe.

Uczestnictwo w konferencji potwierdzili m.in. przedstawiciele: Kancelarii Prezydenta RP, MPiT, MGMiŻS, Podkarpackiego Urzędu Marszałkowskiego, Ambasady Zjednoczonych Emiratów Arabskich w osobie Pana Ambasadora J.E. Dr. Yousif Eisa AlSabri, Japonii, Białoruskiej Republiki Ludowej, landu Brandenburgii, Nadrenii-Palatynatu i inne osobistości ze świata polityki, biznesu i nauki.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w konferencji  oraz współpracą reklamową zapraszamy do kontaktu!

Zostańcie Państwo naszym Partnerem lub Sponsorem!

Język konferencji: polski, angielski. 

Z poważaniem

Bożena Rainczuk

Zarządzająca c-east
Wiceprzewodnicząca Rady Fundacji
Polonia Gospodarcza Świata

Osoby do kontaktu: Bożena Rainczuk T +49 4331 33627-0 (polski, niemiecki; Daria Mak-Walther T +49 5603 9170-44 (polski, niemiecki, rosyjski; Hans-Jürgen Hellberg T +49 (0) 172 42 64 834 (niemiecki, angielski)

https://www.mpit.gov.pl