Masters w USA

 

O ZESPOLE
Na scenie polskiej muzyki disco jest obecny już od ponad 7 lat! W tym czasie Paweł Jasionowski, lider oraz wokalista grupy wypracował własny i rozpoznawalny styl disco. Piosenki „Żono Moja”, „Bella”, „Serce do koperty”, „Mazureczka” oraz „Szukam dziewczyny”, podbijają serca słuchaczy i grane są na każdym koncercie zespołu.

Zespół Masters występuje z odnoszącą sukcesy w programach typu talent show formacją taneczną. Ponadto w połowie 2014 r. do składu dołączył również akordeonista Paweł Janas – Mistrz Świata w grze na akordeonie cyfrowym Rolanda oraz laureat konkursu Roland V Accordion Festival w Rzymie, dodatkowo jako pierwszy akordeonista w historii wystąpił jako solista z towarzyszeniem orkiestry Filharmonii Narodowej w Warszawie.

Do wszystkich przebojów Masters nakręcił wideoklipy. Pierwszym hitem zespołu okazał się teledysk do utworu „Żono moja”, którego liczba wyświetleń w serwisie YouTube sięgnęła blisko 40 milionów. Przebój ten zajął III miejsce w konkursie Disco Hit Wszech Czasów na Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie.

ZESPÓŁ MASTERS – DYSKOGRAFIA
„Żono moja” (2008) „Namaluję na niebie” (2010) „Viva Polonia!” (2012) „Masters” (2014) „Tylko muzyka” (2016)

Krążek „Viva Polonia!” zyskał status platynowej płyty Album wydany w firmie fonograficznej Lemon Records w grudniu 2012 r. z hitami „Szukam dziewczyny”, „Bella”, „Porywam Cię” spodobał się tak bardzo, że w mgnieniu oka znikał ze sklepowych półek – 35 tys. sprzedanych egzemplarzy spowodowało, że krążek pokrył się PLATYNĄ!

ZESPÓŁ MASTERS – KONTAKT
Wszystkie najświeższe informacje dotyczące Zespołu Masters można znaleźć na: Stronie internetowej: www.mastersmusic.pl

 Facebooku: www.facebook.com/MastersOfficial • YouTube: http://www.youtube.com/MastersMusicPL
[email protected]