Marzenie emigranta

Jesteś emigrantem i masz marzenie.Burmistrz i Starosta Twojego rodzinnego miasta zwracają się do Ciebie słowami:

Drogi Rodaku i nasz Przyjacielu!

Zapraszamy Ciebie serdecznie do Polski! Koniecznie zabierz ze sobą przyjaciela!

Okazją do spotkania, na którym nam bardzo zależy, będą międzynarodowe targi.

Organizujemy je w dniach 25-29 lipca br. w mieście, które przed laty na zawsze opuściłeś.

Będąc na emigracji zdobyłeś doświadczenie i umiejętności, oraz poznałeś ludzi, o których my, samorządowcy, możemy często tylko marzyć! Nadszedł czas, abyś zaczął korzystać z Twojego wspaniałego dorobku!

Międzynarodowe targi będą poświęcone inwestycjom i budowie nowych miejsc pracy w dziedzinie budownictwa mieszkaniowego, przemysłu i innej produkcji, a także turystyki, hotelarstwa, gastronomii oraz usług. Bardzo zależy nam na Twojej opinii, kontaktach i know how!

Przygotowaliśmy również zaproszenie dla Twojego przyjaciela, obcokrajowca, który wyciągnął do Ciebie rękę, kiedy Ty, przed wielu laty, w jego kraju stawiałeś pierwsze kroki.

Oczekujesz, że nie tylko targi, ale także seminarium, warsztaty i biuro prasowe będą przez nas profesjonalnie przygotowane. Oczywiście my, samorząd, zadbamy o ogólnopolskie media, a Ty zatroszczysz się o zaproszenie zagranicznych dziennikarzy. Biznesowe spotkania w czasie targów uświetnią kulinaria, sztuka, historia, edukacja i rozrywka, o co także zadbają gospodarze!

Wydatki związane z podróżą i noclegiem Ty oraz Twój przyjaciel bierzecie na siebie. Koszty Waszego uczestnictwa w targach dźwigamy my, ich organizator. Zobowiązujesz się do aktywnej budowy relacji pomiędzy Twoim zagranicznym gościem i nami, gospodarzami wydarzenia! Gwarantujesz, że owocami Waszego pobytu w Polsce będzie foto relacja, która zostanie opublikowana na kilku zagranicznych portalach.

Nie czekaj dłużej i oznacz nas w tym albumie na FB. Napisz także do nas maila i wyślij go do wiadomości Wojewody oraz Marszałka Sejmiku Wojewódzkiego naszego województwa. Udostępnij ten album na własnym profilu na FB i prześlij do znajomych. Opublikuj na tablicy wszystkich polityków, których znajdziesz na FB. Pod tym linkiem jest baza danych i inne informacje, które dotyczą naszego powiatu i miasta.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Powiaty_w_Polsce_wed%C5%82ug_wojew%C3%B3dztw

Jesienią 2018 roku mają miejsce w Polsce wybory samorządowe, w których oczywiście także my startujemy! Pamiętaj, że u nas nad Wisłą polityk szczebla lokalnego nie jest altruistą, tylko odpowiedzialnym zarządcą i chętnie zrobi z Tobą biznes! Od Ciebie zależy, czy nam o sobie przypomnisz lub pozostaniesz nadal nieobecny. Jak zaczniesz działać zobowiązujemy się, że do 30.03. br. nawiążemy z Tobą kontakt. A do 22.04.br. Twój przyjaciel i Ty otrzymacie od nas zaproszenia.

Do zobaczenia w Polsce w dniach 25-29 lipca 2018 roku i w kolejnych latach,

Zawsze Ci oddani, Starosta i Burmistrz Twojego rodzinnego miasta.

Pomysł i realizacja Wojciech Zieliński. Dwukrotny emigrant „na całe życie”, który zawsze wracał do Polski. [email protected] https://www.facebook.com/wojciech.zielinski.547

Autorzy zdjęcia: Craig Mayhew i Ronbert Simmon, źródło Wikipedia