Lotnisko w Krakowie proponuje nietypową usługę

Po raz pierwszy w Polsce klienci parkingów na terenie Lotniska w Krakowie nie muszą przejmować się ewentualnymi problemami ze swoim samochodem. Drobne naprawy zostaną wykonane bezpłatnie w ramach usługi Car Help Patrol.

Wyjątkową usługę drobnych napraw pojazdów oferuje Lotnisko w Krakowie. Pierwszy raz w Polsce pasażerowie korzystający z parkingu na terenie portu lotniczego mogą zapomnieć o problemach związanych ze swoim pojazdem.

Obsługa zadba m.in. o wymianę koła, uruchomienie pojazdu w przypadku rozładowanego akumulatora, czy uzupełnienie powietrza w oponach. Wszystkie drobne naprawy będą wykonane bezpłatnie w ramach usługi Car Help Patrol. W przypadku chęci skorzystania z usług wystarczy zadzwonić pod numer: 12 639 34 56.

Jeśli wystąpi poważniejsza awaria, kierowcy otrzymują pomocne informacje i wskazówki, gdzie w pobliżu znajdują się zakłady mechaniczne, w których samochód może być szybko naprawiony. Klienci mogą skorzystać też ze zniżki 10% na przejazd Kraków Airport Taxi.

Rzecznik prasowy Kraków Aiport, Monika Pabiasek poinformowała: „Usługa jest doskonałym uzupełnieniem innych działań, które mają na celu pomoc pasażerom korzystającym z naszego portu lotniczego. Jeżeli będzie cieszyć się powodzeniem, nie wykluczamy rozszerzenia jej o teren poza portem lotniczym”- dodała.

źródło: onet
foto: krakowairport.pl