Konkurs na esej studencki na temat TTIP

 

Szanowni Państwo,

Polski Instytut Spraw Międzynarodowych, Ambasada Brytyjska oraz Ambasada Szwecji w Polsce organizuje konkurs dla studentów szkół wyższych na esej dotyczący Transatlantyckiego Partnerstwa w dziedzinie Handlu i Inwestycji (TTIP). Zapraszamy studentów do wzięcia w nim udziału.

Celem konkursu jest popularyzacja problematyki umowy handlowej UE-USA wśród studentów szkół wyższych. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy studenci kształcący się zarówno na studiach licencjackich, jak i magisterskich, w trybie dziennym, zaocznym i wieczorowym.

Prace na powyższy temat należy przesłać w terminie do 15 listopada 2014 r. na adres poczty elektronicznej [email protected] Do konkursu mogą być zgłaszane eseje w języku angielskim, nieprzekraczające 15 tys. znaków i spacji. Autorzy esejów, którzy uzyskają najwyższą sumę punktów otrzymają nagrody:

wyjazd studyjny do Londynu, w ramach którego odbędą się spotkania z ekspertami zaangażowanymi w negocjacje TTIP (pokrycie wszystkich kosztów)
publikacja eseju w kwartalniku PISM – The Polish Quarterly of International Affairs
trzymiesięczny staż w PISM
uczestnictwo w gali wręczenia nagród w Ambasadzie Szwecji w Warszawie

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny: +48 22 556 80 00 lub pod adresem [email protected]

Więcej o konkursie
http://www.pism.pl/Wydarzenia/Konkursy/Konkurs-na-esej-studencki-na-temat-TTIP