KAMIL BEDNAREK ZAGRA W CHICAGO!

 

CO: Koncert zespołu BEDNAREK
GDZIE: Portage Theater 4050 N Milwaukee Ave, Chicago
KIEDY: 25 października

KONTAKT: Kasia Miszta Takamiya
847-864-4000
www.koncerty.us

Tego roku lato będzie trwać aż do października – wtedy chicagowską jesień rozgrzeją słoneczne nuty muzyki reggae w wykonaniu najbardziej teraz popularnej gwiazdy tego gatunku w Polsce, Kamila Bednarka! Kamil zagra z zespołem w Portage Theater 25 października, będzie to jego pierwszy występ w naszym mieście.

Nikt nie sprzedaje w Polsce tylu płyt i tak szybko jak Bednarek. Kamil zdobył popularność dzięki udziałowi w programie “Mam Talent!”, gdzie od początku nie ukrywał, że jest tam, by promować swój zespół Star Guard Muffin. Choć zajął drugie miejsce, to i tak program okazał się dla młodego muzyka przepustką do kariery. Wydany w 2010 r. debiutancki album “Szanuj” Star Guard Muffin stał się wielkim sukcesem, uzyskując status złotej płyty.

W 2011 muzycy Star Guard Muffin pojechali na Jamajkę, gdzie nagrywali w studiu Boba Marleya – rezultatem była EP-ka “Jamaica trip”. Niestety rok później zespół zawiesił działalność. Nowa grupa Bednarka firmowana jest jego nazwiskiem, a jej wydany w 2012 r. album “Jestem…” okrył się potrójną platyną.

Utwory takie jak “Jestem sobą…”, “Think About Tomorrow”, nastrojowa “Cisza” czy nowa wersja piosenki Marka Grechuty “Dni, których nie znamy” stanowią na dzisiaj muzyczną wizytówkę Bednarka, a usłyszenie ich na żywo to niesamowite przeżycie. Koncerty zespołu są bardzo żywiołowe, Kamil jest mistrzem w nawiązywaniu kontaktu z publicznością, a jego energia udziela się fanom.

Portage Theater, 4050 N. Milwaukee Ave., Chicago, drzwi otwarte o 7 PM, koncert 8 PM. Bilety i więcej informacji: koncerty.us i Facebook.