Jacht I LOVE POLAND w Miami już 9 i 10 lutego!

 

rski w Gdyni

Jacht I Love Poland przypłynie do Miami i będzie cumować przy Island Gardens Deep Harbour Marina. To najnowocześniejsza polska jednostka regatowa, która z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości tworzy historię polskiego żeglarstwa. Zapraszamy do odwiedzenia w porcie już w najbliższą sobotę i niedzielę.

I LOVE POLAND to pionierski projekt Polskiej Fundacji Narodowej, w którym szkolą się młodzi adepci „polskiej szkoły oceanicznego żeglarstwa regatowego”. Projekt jest przedsięwzięciem, dzięki któremu młoda polska załoga będzie mogła rywalizować z najlepszymi żeglarzami regatowymi na świecie. Projekt powstał z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę.

Volvo VO 70 to innowacyjna konstrukcja zaprojektowana z myślą o najcięższych załogowych okołoziemskich regatach. Jachty tej konstrukcji należą do najszybszych jednostek jednokadłubowych. I LOVE POLAND jest projektem sportowym, dzięki któremu jacht z polską załogą będzie mógł wziąć udział w najbardziej prestiżowych zawodach świata.

– Cieszymy się, że polska bandera może pojawić się w tak prestiżowym i uznanym porcie żeglarskim. To kolejny etap promocji Polski i obchodów 100-lecia odzyskania przez nasz kraj niepodległości. Każdy może przyjść i na własne oczy zobaczyć najbardziej zaawansowaną technologicznie polską jednostkę. Zapraszamy – powiedział Filip Rdesiński, Prezes Polskiej Fundacji Narodowej.

Zapraszamy do Island Gardens Deep Harbour Marina!