III Międzynarodowy Festiwal Piosenki – Anna German

 

Festiwal to cykliczne przedsięwzięcie o charakterze artystyczno – edukacyjnym, którego głównym celem jest przypomnienie i propagowanie twórczości artystycznej Anny German oraz pomoc młodzieży uzdolnionej w rozwijaniu umiejętności artystycznych.

Organizatorem Festiwalu jest Liga Kobiet Polskich. Koncert Finałowy „III Międzynarodowego Festiwalu Piosenki – Anna German” odbędzie się w Teatrze Polskim w Warszawie w dniu 14 listopada 2016 r.
Teraz zapraszamy na eliminacje do III edycji Międzynarodowego Festiwalu Piosenki – Anna German.

KIEDY: 29 września (czwartek) 2016 r., od godz. 11.00

GDZIE: ul. Belwederska 25 (w Rosyjskim Ośrodku Kultury i Nauki) w Warszawie

DLA KOGO: w Festiwalu mogą brać udział soliści w wieku 18 – 28 lat (18 lat musi być w pełni ukończone w dniu przesłania Formularza Zgłoszenia, a 28 lat ukończone w dowolnym miesiącu roku kalendarzowego 2016)

WARTO WIEDZIEĆ: W trakcie przesłuchań eliminacyjnych każdy uczestnik wykona dwa utwory z repertuaru Anny German.  Piosenki mogą być wykonane w języku polskim lub rosyjskim.
Więcej informacji wraz z Formularzem Zgłoszeniowym i Regulaminem Konkursowym na oficjalnej stronie Festiwalu – www.festiwalpiosenki.pl

Wszystkie bieżące informacje dostępne także na profilu Festiwalowym na Facebooku oraz na stronie TVP1.

Festiwal został objęty Patronatem Honorowym przez Pana Posła Ryszarda Czarneckiego — Wiceprzewodniczącego Parlamentu Europejskiego oraz uzyskał dofinansowanie i Patronat Honorowy Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Patronat medialny sprawują: Program 1 Telewizji Polskiej SA i Jedynka Polskiego Radia.

http://ttg.com.pl/iii-miedzynarodowy-festiwal-piosenki-anna-german/