II Doroczny Bal Towarzystwa Przyjaciół Radgoszczy w Chicago

Bal Radgoszczy II w Chicago

Słowo powitalne wygłosili: pani Agnieszka Galus i pan Tomasz Pikulski, modlitwę przed obiadem odmówił Diakon Maciej Galle, obecnie studiujący w Seminarium Mundelein, Illinois, pochodzący z Częstochowy.

Osoby biorące udział w loterii miały szansę wylosowania trzech nagród pieniężnych ufundowanych tym razem przez Towarzystwo.

Nagroda I – $200.00
Nagroda II – $100.00
Nagroda III – $50.00

Był szampan, wykwintny obiad, otwarty bar, a około północy serwowany był tradycyjny Polski barszcz czerwony z pasztecikiem.Panowie mieli okazję do zakupu róż dla towarzyszących im dam. Do tańca na balu grał znakomity zespół ”Pacific”

Przewodniczący tegorocznego balu, Robert John Zagar pragnie w imieniu zarzadu TPR i swoim z całego serca podziękować wszystkim, którzy swą pracą przyczynili się do uświetnienia wiosennego balu i wszystkim gościom za uczestnictwo w nim.

Szczególne podziekowania składa na ręce swej małżonki Agaty, za wspaniałą organizację balu. Robert Zagar serdecznie dziękuje również pani Agnieszce Galus za wykonanie broszurek, zakup przepięknych róż i zorganizowanie loterii,

a panu Józefowi Saladydze za sprzedanie największej ilości biletów na nasz bal.

Bal 2008 był więc kolejnym wielkim naszym wspólnym sukcesem.

Już dzisiaj zapraszamy wszystkich serdecznie na Piknik TPR, który odbędzie się 29 czerwca, br., w Parku Schiller Woods w Chicago,

(róg ulic Irving Park/Cumberland, Lot #10).

Zarząd TPR