Horyzont – Premiera NOWEGO SINGLA “KRZYK”

 

Zespół HORYZONT istnieje od 2009 roku. W swoim dotychczasowym dorobku posiada wydaną w kwietniu 2013 roku debiutancką płytę „Pochłania mnie”, natomiast singiel „Ogień” promujący drugi album zespołu uzyskał status Najlepszej Piosenki ROCK 2015.

Obecnie zespół pracuje nad materiałem na drugi krążek, którego zapowiedzią są single „Płyń ze mną”, „Nie zabierze nikt” i wspomniana piosenka „Ogień”, która ukazała się w dwóch wersjach językowych polskiej i angielskiej. Premiera drugiej płyty zespołu przewidziana jest na początek 2017 roku. Cztery utwory zespołu grane są także przez zagraniczne rozgłośnie m.in. w Chicago, Toronto, Austrii czy Australii. 

Singiel „Krzyk” to najnowsza propozycja zespołu Horyzont, która również znajdzie się na długo wyczekiwanej przez fanów – drugiej płycie. 

Ogromny potencjał zespołu prezentuje się również w teledyskach jakie tworzy wspólnie z 9zerostudio i grupą restART. To właśnie „Krzyk” został wpisany w niezwykle ciekawą formułę prezentacji, całość teledysku jest małą historią, która trzyma w napięciu do samego końca.

Dotychczas promowane utwory z pierwszego albumu zespołu to „Pochłania mnie”, „Czasu bieg”, „Choćby pod prąd”, „Skąd to znasz”, „Nigdy sami” i „Minie nam”.

Zespół HORYZONT gościł także m.in. w TVP 1 u Marka Sierockiego w programie „Teleexpress” i programie „Europa to my”, POLSACIE „Wstawaj! Gramy”, w ESKA TV w programie „Backstage Party”, „HALO Polonia” w TVP POLONIA, „Muzyczna strefa” telewizji ITV, a także TV4 i TVS Silesia.

Wszyscy członkowie zespołu od wielu lat związani są z muzyką. HORYZONT to duża dawka porywającej energii, nowoczesne brzmienia, oryginalny styl i niezapomniane koncerty, co udowodnili wielokrotnie – ostatnio podczas wielkiej imprezy edukacyjnej – Światowym Dniu Serca na warszawskim Podzamczu, gdzie wspólnie z Patrycją Markowską i Dawidem Kwiatkowskim zebrali przed sceną tłumy fanów. 

SKŁAD ZESPOŁU
Kamil Radom – wokal
Dariusz Orłowski – gitara/wokal
Mateusz Dźwigała – klawisze/wokal
Łukasz Łabuś – perkusja
Paweł Krawiec – gitara basowa

www.horyzont.nysa.pl