Fundacja Pawła Cholewy „Pomagamy Potrzebującym”

Nie tylko w okresie pandemii

Okres pandemii sprawił, że coraz więcej osób potrzebuje pomocy. Jest tutaj oczywiście mowa o pomocy materialnej, ale też warto jest wspomnieć o tym, że coraz więcej jest osób potrzebujących pomocy świadczeniowej, takiej jak na przykład pomoc w sprzątaniu lub też zrobieniu zakupów.

Sukcesywna pomoc

Fundacja „Pomagamy Potrzebującym”, z prezesem Pawłem Cholewą na czele organizuje sukcesywną pomoc z zakresu robienia zakupów seniorom i osobom będącym na kwarantannie, świadczy też wsparcie edukacyjne dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych w zakresie nauki języków obcych oraz nauki gry w szachy. Regularnie też organizuje zbiórkę żywności, odzieży oraz chemii gospodarczej dla potrzebujących, którym zakupy sprawiają wiele trudności.

Pomoc materialna

Warto jest też wspomnieć o motywacji wspomnianej fundacji, a jest to dążenie do świadczenia pomocy materialnej dla ludzi szczególnie tego potrzebujących. Fundacja współpracowała również z Uniwersytetem Warszawskim, w celu świadczenia pomocy edukacyjnej.

Osobowość Roku

W dniu 14 kwietnia 2021 roku, prezes fundacji Paweł Cholewa, został nominowany przez Redaktora Naczelnego „Polski Times” do tytułu Osobowość Roku 2020 w kategorii Działalność społeczna i charytatywna. Kapituła Redakcji „Polska Times” doceniła zaangażowanie pracowników fundacji, w życie lokalnej społeczności, ale należy dodać, że w zakupach wspomniana fundacja pomagała też osobom z całego kraju na przykład mieszkańcom Nowego Targu, Wrocławia, Łodzi, Gdańska, Lublina, Piaseczna i Warszawy.

Obecnie trwa głosowanie warto jest zatem kliknąć podany link: https://polskatimes.pl/p/kandydat/pawel-cholewa%2C1907095/

Żeby zagłosować, można też wysłać SMS MZC.245 na numer 72355 lub kupić pakiet kredytów.

Nauczmy się zatem śladem Fundacji „Pomagamy Potrzebującym”, świadczyć pomoc tym, którzy tego potrzebują.

Ewa Michałowska- Walkiewicz