Elab jedyną polską agencją nominowaną do nagrody The PIEoneer Awards 2019

The PIEoneer Awards to nagroda przyznawana instytucjom i firmom działającym na rynku międzynarodowej edukacji wyższej. Warszawska firma doradztwa edukacyjnego Elab Education Laboratory jest jedyną polską i jedną z 7 nominowanych instytucji z całego świata w kategorii Najlepsza agencja edukacyjna. 

Ustanowiona w 2017, The PIEoneer Awards przyznawana jest za osiągnięcia, które wyznaczają profesjonalne standardy na rynku międzynarodowej edukacji, odpowiadają na zapotrzebowanie studentów oraz wprowadzają innowacje w zakresie studiów wyższych. Nagrody przyznawane są w 16 kategoriach m.in: za cyfrowe innowacje w nauczaniu, cyfrowe innowacje w technologiach, kampanię marketingową roku, wybitne osiągnięcia w edukacji, wspieranie różnorodności, najlepsza szkoła językowa. 

– Nominacja do nagrody The PIEoneer Awards 2019 to dowód uznania dla pracy całego zespołu Elabu, który wspiera młodzież w przygotowaniach na zagraniczne studia, w tym najlepsze uczelnie świata. Jesteśmy dumni z tego, że wszyscy nasi aplikanci otrzymują oferty od zagranicznych uczelni – mówi Emilia Łosiewicz, Head of Growth w Elab Education Laboratory. – Dokładamy starań, aby zmienić potoczne wyobrażenie o studiach za granicą. Pokazujemy, że dziś wyjazd jest w zasięgu każdego ucznia szkoły średniej. Dlatego dla młodzieży planującej studia za granicą organizujemy Elab Education Festival, podczas którego mogą spotkać się z przedstawicielami zagranicznych uczelni. Szósta edycja festiwalu odbędzie się 5 października w Warszawie. 

W skład 24 osobowego jury The PIEoneer Awards wchodzą przedstawiciele instytucji i firm edukacyjnych z kilku kontynentów, wśród nich Jacqui Jenkins z British Council, Stig Arne Skjerven z norweskiej rządowej organizacji NOKUT. 

Pomysłodawcą The PIEoneer Awards jest The PIE (Professionals in International Education) – niezależna brytyjska firma medialna i rekrutacyjna działającą na globalnym rynku edukacji. Wśród zwycięzców poprzedniej edycji znalazł się m.in. projekt nowozelandzkiego stypendium 1 Million Cents Scholarship czy The Daughters for Life Foundation, wspierający kobiety z Bliskiego Wschodu w wyjazdach na zagraniczne studia.

Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 18 września 2019 roku podczas gali w Londynie, w której weźmie udział 450 uczestników z całego świata.  

Elab Elab Education Laboratory to założona w 2012 roku w Warszawie firma doradztwa edukacyjnego wspierająca młodzież w wyjazdach na zagraniczne studia. Przez siedem lat pomogła w procesie aplikacyjnym i wysłała na zagraniczne studia ponad 1000 osób. Współpracuje z 89 uczelniami na świecie. 

 https://elab.edu.pl/