DLACZEGO SUPLEMENTACJA?

 

Dla kogo przeznaczony jest produkt?
Produkt jako postać płynna i oraz jego biologiczna efektywnośćw działaniu, kieruje go do każdej osoby, bez względu na wiek czy zdrowie… VeMMA jest w 100%  naturalnym produktem, a to co pochodzi z natury nie jest w stanie nikomu zaszkodzić.  Naturalnych   suplementów potrzebuje każdy człowiek dbający o swoje zdrowie i zdrowie swojej rodziny

Dlaczego Vemma jest dla każdego?
W dzisiejszym świecie, gdzie złe pożywienie (fast food, jego przetworzenie i złe jakościowo składniki), woda i powietrze jest zanieczyszczone wręcz w krytycznym stopniu. Organizm by mógł się prawidłowo rozwijać potrzebuje pewnego wsparcia dla równowagi…  To właśnie bez tego wsparcia biorą się choroby, które zaczynają się od niedoborów na poziomie  komórkowym.

Nasze produkty Vemma to czysta zdrowa żywność, której nam brakuje w codziennej diecie, która  dzięki najlepszym na świecie technologiom transportu w organizmie, trafia dokładnie tam, gdzie  powinna się znaleźć! Chodzi tu o wchłanialność produktu tylko w naturalne składniki i zaopatrzenie  naszych komórek, które produkuje nasz organizm każdego dnia. Nie zrobią tego natomiast syntetyczne leki i tabletki.

Formuła  Vemma zawiera:
 Owoc Mangostanu
Aloes
Odkofeizowana Zielona Herbata
Minerały i witaminy – wyciąg z organicznych roślin

MANGOSTAN ZWALCZA BAKTERIE, WIRUSY, GRZYBY, PASOŻYTY, RAKA, ZAPALENIA

 

  Mangostan jako główna terapia w następujących schorzeniach:
   * choroby reumatyczne
   * dyskopatie
   * toczeń rumieniowaty układowy
   * przewlekłe bóle
   * neuropatia
   * migreny
   * choroba wrzodowa żołądka i dwunastnicy
   * cukrzyca
   * reflux żołądkowo – przełykowy
   * niesprawność z nadkwasotą treści żołądkowej
   * rozworowa przepuklina przełykowa
   * zapalenie stawów
   * fibromialgia
   * zmęczenie
   * depresje (lekkie postacie)
   * astma
   * zapalenieschyłku jelita grubego
 -antylipemiczne (obniża LDL)
-antyhypertensyjne (obniża ciśnienie tętnicze)zapobiegające miażdżycy
-kardioprotekcyjne (chroni mięsień sercowy)
-hipoglikemiczne (obniżający poziom cukru we krwi)
-zmniejszające otyłość (naturalna utrata masy ciała)
-działanie przeciw parkinsonizmowi i chorobie Alzheimera, korzystny w innych postaciach otępienia
-przeciwdepresyjne,
-przciwlękowe,
-przeciwgrzybicze
-przeciwbakteryjne
-przeciwwirusowe,

Mangostan stosowany jest także do leczenia zapaleń skóry, zakażeń ran, grzybicy wywołanej przez dematofity, w leczeniu trądziku
przeciwzapalne
przeciwgorączkowe
immunostymulujące
przeciwbiegunkowe
zapobiegające jaskrze i zaćmie
przeciwnowotworowe
zapobiegające starzeniu się

Dr Frederic Tempelman znany amerykański naukowiec i lekarz, autor książki „Mangosteen the X  factor” na temat ksantonów i owocu mangostanu, dodaje do tego:
Pełna lista korzyści jest niewyobrażalna – mangostan może być użyty w  200 oddzielnych przypadkach  chorobowych.

MANGOSTAN i ksantony.
Ksantony – najpotężniejsze antyoksydanty znane w świecie przyrody
  To, co jest niezwykłe to fakt, że mangostan – nie tylko wewnętrzny miąższ, ale cały owoc – jest  jednym z najlepiej poznanych źródeł tych korzystnych ksantonów.
 Ksantony to wysoce aktywne fenole rośliny, znane nauce jako najpotężniejsze antyoksydanty. Skórka  mangostanu jest szczególnie bogata w ksantony, które reprezentują następną generację silnych  fitoskładników; fitoskładników, które zmienią przyszłość suplementów diety.
Według bibliografii stron internetowych: „W przyrodzie istnieje ponad 200 ksantonów. Każdy ksanton  może mieć specyficzny wpływ na organizm. Niezwykłe w mangostanie jest to, że w skórce  zidentyfikowano ponad 40 ksantonów, czyniąc go jednym z najbardziej bogatych w ksantony źródeł na  świecie. Tylko sześć z ksantonów przestudiowano dogłębnie. Nie zdajemy sobie do końca sprawy,  dlaczego mangostan działa na tak rozmaite stany fizyczne, wiemy jednak, że jest to związane z  
potężnym bogactwem ksantonów. Każdy ksanton posiada swój własny mechanizm działania, a kiedy  występują razem, działają synergicznie, wspierając zdrowie całego organizmu.

Dr J. Frederic Templeman, rodzinny terapeuta z Georgia, autor niedużej książki o mangostanie,  wspomina o 44 naukowych publikacjach na ten temat, lecz istnieje dokładnie 29 artykułów na temat  Garcinia mangostana w PubMed, Amerykańskiej Narodowej Bibliotece Medycznych Bazy Danych  zawierającej czternaście milionów cytatów. W sumie cztery z tych badań odnosi się do raka.
Mangostan również dzięki bogactwu w  OPC odbudowuje kolagen w calym ciele: skórze,  żyłach,stawach.etc
 
Aloe Vera Gel (leaf), znany od dawna w leczeniu ran i wyrownujący PH, pomaga w komunikacji  międzykomorkowej.
Roślina Aloe Vera posiada właściwości przeciwzapalne i regenerujące komórki, co dobrze wpływa na  nasze ciało.
 Żel z aloesu jest opisywany w literaturze jako środek oczyszczający, antyseptyczny,  przeciwświądowy, przeciwgorączkowy, odżywczy, nawilżający, rozszerzający naczynia krwionośne,  oraz posiadający właściwości przeciwzapalne i promujące rozrost komorkowy. Użyty wewnętrznie  pomaga w łagodzeniu kaszlu, leczy zatwardzenia. Użyty zewnętrznie świetnie radzi sobie z  oparzeniami, problemami skórnymi, a nawet może być stosowany na bóle głowy.

  Co więcej – stosowanie aloesu przyspiesza proces gojenia się ran u pacjentów. Żel z aloesu  przydatny jest w wielu schorzeniach skóry, wymagających łagodzenia, uśmierzania bólu. Aloes ma  również właściwości ściągające. używany jest w celu leczenia wrzodów trawiennych oraz w zespole  nadwrażliwości jelita grubego. Pod wpływem odpowiednich składników znajdujących się w  żółtym skurcza się, powodując ruch jelita. W mniejszych ilościach, gorzkie właściwości zioła  pobudzają trawienie. W większych ilościach mają działanie przeczyszczające
Każda dawka VEMMA zawiera 30% soku z aloesu

 GREEN TEA- ZIELONA HERBATA-ODCHOFEIZOWANA OCZYSZCZAJĄCA KREW.

 Zielona odkofeizowana herbata zapobiega rakowi płuc, piersi, jelita grubego, prostaty i żołądka.  Wyciąg z liści stosowany zewnętrznie na skórę lub zawarty w kosmetykach zapobiega rakowi skóry.  Zielona herbata chroni również przed rakotwórczym działaniem papierosów. Zawiera witaminy B1,  B2, B5, C, E, K, PP, wapń, magnez, żelazo, sód, fosfor, miedź, fluor, mangan, krzem i jod.
   
Suplement Vemma składa się:
WITAMINY:
Vitamin A (100% as beta carotene) 2500 IU 50%
Vitamin C (as ascorbic acid) 300 mg 500%
Vitamin D3 (as cholecalciferol) 1000 IU 250%
Vitamin E (as d- alpha tocopheryl acetate) 60 IU 200%
Thiamin (as thiamine hydrochloride) 1.5 mg 100%
Riboflavin (as riboflavin U.S.P.) 1.7 mg 100%
Niacin (as niacinamide) 20 mg 100%
Vitamin B6 (as pyridoxine hydrochloride) 5 mg 250%
Folate (as folic acid) 800 mcg 200%
Vitamin B12 (as cyanocobalamin) 15 mcg 250%
Biotin (as d- Biotin) 300 mcg 100%
Pantothenic Acid (as calcium d-pantothenate) 10 mg 100%
Selenium (as selenium amino acid chelate) 140 mcg 200%
Proprietary Wildcrafted Mangosteen, Organic Glyconutrient-Rich Aloe Vera And Organic Green Tea  Blend 25.2 g †

—————————————
MINERAŁY:
—————————————
Proprietary Plant-Sourced Mineral Blend: 956 mg †
Carbon (Organic), Calcium, Sodium, Sulfur, Magnesium, Chloride, Bromide, Fluoride, Iodine,  Potassium, Niobium, Aluminum, Iron, Phosphorus, Silica, Manganese, Boron, Strontium, Titanium,  Tungsten, Copper, Zinc, Tin, Zirconium, Molybdenum, Vanadium, Chromium, Selenium, Nickel, Cobalt, Lithium, Gallium, Barium, Yttrium, Neodymium, Hafnium, Cadmium, Thorium, Antimony, Cerium, Tellurium, Beryllium, Samarium, Dysprosium, Erbium, Bismuth, Gadolinium, Cesium, Lanthanum, Praseodymium, Europium, Lutetium, Terbium, Ytterbium, Holmium, Thallium, Thulium, Tantalum, Germanium, Gold, Platinum, Rhodium, Rubidium, Ruthenium, Scandium, Silver, Indium.

KONIEC Z TYSIACEM TABLETEK!

Dlaczego powinniśmy wybierać minerały i witaminy naturalne?
 Jaka jest różnica między witaminami naturalnymi, a syntetycznymi dla naszych komórek?
 
Witaminy syntetyczne to krystaliczna nieorganiczna substancja obca dla naszych komórek. Wchłaniają się one z trudnością lub też nie są przyswajalne, a zwłaszcza jeśli mają miejsce zaburzenia jelitowe. Nierzadko po spożyciu sztucznych witamin mają miejsce różne formy nietolerancji organizmu, a w szczególności występują mdłości, osłabienie, swędzenie.  Przeciążone są nerki i wątroba oraz naruszana jest równowaga i proporcje składników odżywczych.
Bez pomocy minerałów witaminy nie mogą pracować w naszym organizmie. Minerały odgrywają  ważną rolę we wzroście, regeneracji i utrzymaniu tkanki. Minerały są również wiązane z rozkurczem  mięśni, funkcjonowaniem nerwów i energią wewnętrzną ciała.

Dlaczego dostarczanie witamin i minerałów każdego dnia jest tak ważne?
Nasze ciało produkuje każdego dnia ok. 300 mln nowych komórek, które w procesie powstawania  potrzebują wszystkich istotnych ok. 90 składników, czyli bazy witamin, minerałów i innych substancji odżywczych. Jeśli komórce zabraknie ich w procesie powstawania, stanie się to początkiem różnych chorób i przyspieszeniem procesu starzenia.
       Minerały są w naszym organizmie nośnikiem witamin, dlatego właśnie są tak istotne. Nie mając  uzupełnionych minerałów organizm ludzki nie jest w stanie prawidłowo przyswajać witamin.
Jak wiemy, każdy pierwiastek odpowiada za określoną funkcję w naszym organizmie, zatem niedobór  danego pierwiastka powoduje zaburzenie jego funkcji.

Więcej informacji::
 www.teller.vemma.com