Czy my Polacy jesteśmy gorsi od innych w marketingu?

Zoltkowski

 

 

System MLM jest współcześnie propagowanym sposobem dystrybucji produktów lub usług polegającym na maksymalnym skróceniu drogi między producentem a końcowym odbiorcą tzn. klientem i wykorzystaniu do tego reklamy poprzez sieć dystrybutorów i klientów.

Zoltkowski

(od lewej) Prezes Earth Power Inc, USA Wiesław Żółtowski oraz goście z Polski Anna Stypuła – członek Earth Power Platinum Club i lekarz medycyny Bogusław Dembiński

 Czy jesteś w stanie wybrać biznes, który daje ci możliwość stworzenia stałego dochodu pasywnego i zaczęcia cieszyć się pełnią życia na którą zasługujesz. Bez długów i bez wyrzeczeń. Nikt Cię tutaj nie ogranicza w żaden sposób, wręcz przeciwnie wspiera Ciebie, pomaga, kreuje, inspiruje, motywuje i szkoli. W dobie dzisiejszego kryzysu i utraty wielu planów emerytalnych, a także niepewnych świadczeń Social Security temat staje się niezwykle interesujący i na czasie.
Firma którą chciałbym przedstawić to Earth Power Europe z główną siedzibą w Polsce, której właścicielem, prezesem zarządu i dyrektorem zarządzającym jest Michał Kołtyś. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie z 14 letnim doświadczeniem w biznesie. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Ameryce, Europie Zachodniej i Polsce.

Eatrh

 (od lewej) Anna Stypuła, Wiesław Żółtowski i lider Gold Partner Earth Power Inc. USA George Bator

Celem Earth Power jest stanie się organizacją globalną, działającą na całym świecie. Będziemy najlepszą i największą organizacją na świecie propagującą medycynę naturalną i produkty pochodzenia roślinnego – powiedział 33-letni Michał Kołtyś.
Ostatnie blisko 2 tygodnie Michał Kołtyś z Dawidem Gutkowskim dyrektorem zarządzającym Earth Power spędził w Azji. To był kolejny ważny krok na drodze do rozwoju firmy w kierunku organizacji globalnej. W Dżakarcie podpisali wieloletnią umowę na współpracę i sprzedaż produktów do największego kraju muzułmańskiego na świecie (ok. 250 mln mieszkańców). Była to finalizacja wielomiesięcznych rozmów. Za kilka miesięcy ruszą z budowaniem biznesu MLM i sprzedażą PhytoChi w tym kraju. Obecnie firma ma swoje przedstawicielstwa w kilkunastu krajach UE i Europy Wschodniej.

Earth Power Europe jest producentem toniku PhytoChi, a także jego jedynym na świecie dystrybutorem. Proces produkcji toniku PhytoChi odbywa się natomiast w laboratorium doktora Alberta Leunga w Woodbine, IA w USA. Wszystkie zioła składające się na PhytoChi pochodzą ze zbiorów na naturalnych plantacjach wielu egzotycznych miejsc na Ziemi, m.in. z Chin, czy Ameryki Południowej.
Twórcą PhytoChi jest dr Albert Y. Leung znany i ceniony na świecie farmakolog i naukowiec, który od 50 lat specjalizuje się w medycynie opartej na stosowaniu roślin leczniczych. PhytoChi jest doskonałym tonikiem ziołowym, ponieważ jest wytwarzany w oparciu o połączenie tradycyjnej mądrości medycyny chińskiej z nowoczesną technologią naukową. Wyselekcjonowane zioła to te, które w tradycyjnej medycynie chińskiej są najlepiej znane ze swoich właściwości mających zastosowanie w leczeniu najbardziej powszechnych problemów takich jak zesztywnienie i bóle stawów, brak energii, alergie, stres, nadciśnienie, cukrzyca itd., oraz które jak pokazują współczesne badania naukowe, posiadają określone właściwości zdrowotne (przeciwutleniające, chroniące wątrobę, immunostymulujące, przeciwalergiczne, przeciwzapalne, hipolipemiczne oraz hipoglikemiczne).

Suplementy

Grupa liderów Earth Power ze stanu Illinois

Czy istnieje popyt i czy ten popyt można wykreować na PhytoChi? Obserwując rozwój firmy oferującej harmonizujący i tonizujący preparat ziołowy składający się z 16 ziół, o szerokich właściwościach zdrowotnych, myślę że tak…
Suplementy ziołowe oraz inne produkty roślinne firmy Earth Power są skierowane dla osób na całym świecie, którzy cenią sobie własne zdrowie i wysoką jakość życia. PhytoChi łączy (oczyszczenie organizmu z toksyn) z nowymi, wcześniej nie stosowanymi w praktyce działaniami, takimi jak immunizacja (poprawa działania układu immunologicznego) i tonizacja (ograniczenie skutków stresu i nerwic wegetatywnych). Realizuje dzięki temu wszystkie najnowsze trendy i zalecenia w profilaktyce, szczególnie chorób nowotworowych, cukrzycy, nadciśnienia, braku odporności, wszelkich bólów, alergii i stresów. Tonik ziołowy PhytoChi zawiera tak spreparowane i połączone zioła, które są znane ze swojego efektu odbudowywania ogólnoustrojowej równowagi – homeostazy.

Czy jesteśmy w stanie udowodnić, że polska firma posiadająca doskonały produkt produkowany w USA może osiągnąć sukces na całym świecie?
Słowa uznania należą się Prezesowi Earth Power Inc, USA Panu Wiesławowi Żółtowskiemu, który jako wyłączny dystrybutor Phytochi w USA promuje rewelacyjny ziołowy tonik na terenie Stanów Zjednoczonych i Kanady. Firma Earth Power Europe jest pierwszą na naszym rynku amerykańską firmą, która budowanie swojej struktury sprzedaży, rozpoczęła od Polski, co stanowi ewenement na skalę ogólnoświatową. W Stanach Zjednoczonych w ostatnim tygodniu mieliśmy cykl szkoleń prowadzonych przez lekarza Bogusława Dembińskiego z Polski na temat produktów ziołowych. Od wielu tygodni w USA przebywała Pani Anna Stypuła, członek Earth Power Platinum Club, a zarazem osoba zajmująca jedną z najwyższych pozycji menedżerskich w Firmie.

Akko

Polska firma Earth Power Europe dba o to aby rewelacyjny produkt zyskał rangę globalnego i dlatego możemy gościć najlepszych z najlepszych tak jak Annę Stypuła w promowaniu i rozwijaniu marketingu. Często przeceniamy to co możemy osiągnąć w przeciągu kilku miesięcy, natomiast nie doceniamy tego jak wspaniały możemy mieć wpływ na własne życie w perspektywie kilku lat – powiedziała Anna Stypuła przed powrotem do Polski.
Pozostaje tylko pogratulować inicjatywie polskiej firmy Earth Power Europe posiadającej doskonały produkt produkowany w USA, że jest bliska osiągnięcia sukcesu na całym świecie. Czy jesteśmy w stanie uwierzyć w to że uczestnicząc w sukcesie polskiej firmy zadbamy o swoje zdrowie i zbudujemy finansową niezależność. Demokryt z Abdery, grecki filozof powiedział: “Ludzie błagają Boga o zdrowie. Nikt jednak ze śmiertelników nie myśli, że zachowanie zdrowia leży w jego własnych rękach”.

Anna Stypuła z autorem


Gregory Akko, Chicago, 27 kwietnia 2011 r.