Czesław, pozostanie w naszej pamięci!

 

I tak się stało… Odszedł od nas Czesław ale pozostanie z nami na zawsze w naszej pamięci.

Czesław Drwięga, był czołnkiem prestiżowego klubu jachtowego Józefa Conrada Korzeniowskiego ( JCYC) w Chicago, w którym udzielał się pracując społecznie. Czesław i Janusz Barsh , też członek JCYC tworzyli nierozłączną przyjacielską “parę” przez wiele lat. To dzieki nim, wszystkie pikniki i poregatowe spotkania klubu JCYC i wielu sympatyków klubu spośród chicagowskiej Polonii były obsługiwane legernandymi już dzisiaj- polskimi Hot – Dog-ami, kiełbaskami z grilla.

Pamiętam, że kosztował ich nawet obecny burmistrz miasta Chicago, który będąc na spacerze rowerowym z dziecmi , zatrzymał się przy przystani w Monroe, gdzie miał miejsce poregatowy piknik JCYC.

Czesław, pozostawił po sobie wiele pozytwnych wspomnień. Dla mnie był człowiekiem, który nigdy nie odmawiał pomocy. Był serdeczny, zawsze radosny. Był gentleman’em .Takim pozostanie w mojej pamięci. Takim go utrwaliłam moją kamerą. CZEŚĆ JEGO PAMIĘCI!
Krystyna Teller

Galeria zdjęć Czesława na https://www.facebook.com/polishnews/

JCYC-żegna wieloletniego odanego całym sercem członka naszego żeglarskiego klubu JCYC , Chicago

Drodzy pzyjaciele i członkowie klubu Józefa Conrada Korzeniowskiego ( JCYC) w Chicago.

Zawiadamiam wszystkich członków JCYC, kolegów i przyjaciół, że ostatnie pożegnanie
CZESŁAWA DRWIEGI odbędzie sie w domu pogrzebowym: Pietryka Funeral Home 
5734-40 W. Diversey , Chicago IL 60639 w Poniedziałek 15-go lutego od godziny 10AM – 11:30AM 
następnie o 12:00 Msza Św w kościele St. James Parish – 5730 W. Fullerton, Chicago, IL 60639 po której odbędzie się odprowadzenie zmarłego na “Wieczny Spoczynek” na cmentarz: Mary Hill w Niles.
W imieniu Rodziny i bliskich pogrążonych w żałobie
Gregory Golabek
Komandor JCYC