AZS UWM Olsztyn Lakers: mecz domowy- 23.04

 

 Mamy przyjemność zaprosić Państwa na kolejny mecz AZS UWM Olsztyn Lakers na swoim boisku.

Tym razem nasza drużyna podejmie u siebie Kozły Poznań. Ekipę spadkowiczów z Top Ligi. Przypomnę że Kozły jeszcze do 2016 roku utrzymywali się w szeregach „Topki” nieprzerwanie przez trzy lata. Bardzo silna i fizycznie grająca drużyna. Jeziorowcom do tej pory nie było dane spotkać się z Nimi na ligowych boiskach.

Więc pierwsze koty przed płoty, 23.04 o godzinie 13:00 sędzia odgwizdnie początek meczu i zaczniemy kolejne spotkanie w PLFA1 tak ważne dla naszej drużyny. Przypomnijmy że bilans strat do wygranych wynosi 2 do 1, więc będzie to kolejna okazja w której Jeziorowcy zrobią wszystko żeby wyrwać te cenne 2 punkty w klasyfikacji ogólnej północnej grupy. Dla porównania dodam że Kozły mają za sobą już trzy mecze, z których 2 poszły po ich myśli. Na brak emocji na pewno nie będziemy mogli narzekać.

  „Cieszę się że mieliśmy te dwa tygodnie przerwy w rozgrywkach”- mówi Jamar Dials, trener i rozgrywający Jeziorowców-„Pozwoliło nam to na zadbanie o nasze ciała i odpoczynek psychiczny. Jest to nieocenione biorąc pod uwagę fakt że czeka nas 5 meczy z rzędu. Kozły to bardzo silna drużyna i mecz będzie bardzo ciężki. Zarówno my jak i oni jesteśmy bardzo zdeterminowani aby wygrać” kończy Jamar. I to się zgadza, w końcu drużyna która wygra przejmuje fotel wicelidera w swojej grupie, więc stawka jest bardzo wysoka a emocje nieuniknione.

Zapraszamy więc jeszcze raz wszystkich fanów AZS UWM Olsztyn Lakers, wraz z przyjaciółmi i rodziną bo jak wiadomo nasze mecze to nie tylko wspaniałe widowisko sportowe ale również przyjemny piknik dla całych rodzin.