78. White and Red Ball – Bal Amarantowy

 

Legion Młodych Polek, www.lypw.org  znana Polonii przez ponad 75 lat, Polsko-Amerykańska organizacja charytatywno-społeczna działająca w Chicago, zaprasza na:

78-my doroczny Bal Amarantowy
z tradycyjną prezentacją debiutantek
w sobotę 4go marca, 2017

Tegoroczny Bal odbędzie się ponownie w najpiękniejszej a zarazem historycznej sali Balowej w Chicago, w Hotelu Hilton, przy, 720 South Michigan Avenue.

Bal jest niepowtarzalną imprezą, którą się powinno przeżyć choc raz w życiu. Od 78 miu lat jest on perła w życiu towarzyskim, nie tylko Polonii ale też i miasta Chicago. Na nim spotykają się osoby które doceniają prace charytatywną Legionu i w ten sposob stają się częścią jego działaności.

Doroczny Bal Amarantowy, również znany jako the White and Red Ball jest jedną z dorocznych imprez dochodowych przeznaczonych na całoroczną dzialalność charytatywną Legionu Młodych Polek.

Co roku, dochód z Balu jest całkowicie przeznaczony, w ramach istniejących potrzeb, na szeroką skalę celów charytatywnno- społecznych i kulturalnych w Chicago, w USA, w Polsce i w innych krajach gdzie mieszka Polonia jak również na stypendia dla studiującej młodzieży Polsko Amerykańskiej.

Panie z Legionu serdecznie zapraszają na to niezapomniane doroczne eleganckie i klasyczne wydarzenie roku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dla uświetnienia Balu wszyscy goście przychodza na Bal tylko w strojach balowych, mianowicie: panie w długich sukniach a panowie w smokingach lub we frakach. Do balowej atmosfery przyczynią się też wieloosobowa znakomita orkiestra Antoniego (Tony) Kawalkowskiego.

Po informacje i po rezerwacje prosimy dzwonić na numer: 847 -902 -0406
Można nas też znaleźć na Facebook’u: The Legion of Young Polish Women
I na naszej stronie internetowej  www.lypw.org

Z poważaniem za Komitet Mediów

Lucie Bucki, ( b. prezeska LMP)

Foto: Polish News- Marcin Chojecki  White& Red Ball 2008