4 dni, które zmienią Twoje życie!

Gotowanie

Wszystkie prezentowane przepisy będą opierały się na produktach dostępnych w niemalże każdym sklepie spożywczym.

Osoby, które poprowadzą kurs, na co dzień praktykują kuchnię wegetariańską i posiadają stosowne przygotowanie Szkoły Promocji Zdrowia.

Każde z czterech spotkań stanowić będzie osobny blok programowy, składający się z wykładu, prezentacji przygotowania potraw i degustacji.

Program jest bezpłatny, jednak ze względu na ograniczoną ilość miejsc wymagana jest rezerwacja pod numerem telefonu 630 322 9169 lub adresem emailowym [email protected]

Klub Dobrego Słowa (KDS) działa w Chicago już od ponad roku. To nieformalna działalność mająca na celu pomoc Polakom żyjącym w Chicago i okolicach w polepszeniu jakości ich życia oraz rozwiązywaniu istotnych problemów w sferze rodzinnej, zdrowotnej i duchowej.

W ostatnich kilku miesiącach Klub przygotował kilka ciekawych spotkań dla Polonii z Chicago i okolic. Zorganizował m.in. trzy kursy pod hasłem Rzuć Palenie, zarówno w północnych, jak i południowych dzielnicach Chicago.  W sumie w kursach wzięło udział ponad 70 osób. Kolejną inicjatywą zrealizowaną przez KDS były wykłady, odbywające się pod hasłem „Twoje Zdrowie w Twoich rękach”, które poprowadził Roman Pawlak, profesor odżywiania i dietetyki z East Carolina University w North Carolina.  W wykładach uczestniczyło ponad 100 osób.

Klub zajmuje się również wypożyczaniem oraz rozpowszechnianiem literatury o tematyce rodzinnej, zdrowotnej i duchowej.

Więcej informacji na temat Wegetariańskiej Szkoły Gotowania oraz Klubu Dobrego Słowa uzyskać można pod numerem telefonu 630 322 9169 lub adresem e-mailowym [email protected]