3 kolejka Juniorskich rozgrywek Ligi Futbolu Amerykańskiego.

W ostatnią niedzielę 22-go września odbyła się 3 kolejka Juniorskich rozgrywek Ligi Futbolu Amerykańskiego.
Olsztyńscy Juniorzy Wenglorz AZS UWM Olsztyn Lakers wspierani zawodnikami Seahawks Gdynia zmierzyli się w Warszawie z tamtejszymi juniorami Warsaw Mets.

Po wcześniejszym przegranym meczu z Lowlanders Białystok młodzi Jeziorowcy wyszli na boisko bardzo skoncentrowani, bez niepotrzebnego stresu jak we wcześniejszym spotkaniu.

Po pełnym czasie gry na tablicy widniał wynik 6:46. Dzięki tak wysokiemu zwycięstwu olsztyńscy futboliści dalej liczą się w grze o mistrzostwo JLFA. MVP spotkania zostali wybrani Mateusz Rosłanowski oraz Dominik Borowski, na wyróżnienie po 3 przechwytach w obronie zasłużył również Maks Szyszko.

Teraz drużynę juniorów czekają 2 tygodnie przerwy, analizy gry przeciwników, jak również szlifowania zagrywek. Jeśli tą przerwę przepracują podobnie mocno jak poprzednią, a trenerzy wyciągną odpowiednie wnioski to 6 i 13 października w Olsztynie czekają nas bardzo ciekawe spotkania rewanżowe z Warszawą i Białymstokiem.