Brak grafiki
Świat - World

Trwa ewakuacja tysięcy cudzoziemców z Egiptu

Coraz więcej krajów przestrzega swych obywateli przed podróżami do Egiptu oraz organizuje ewakuację tych, którzy już tam są: turystów, pracowników, rodzin dyplomatów. Samoloty liniowe i czarterowe mają w poniedziałek zabrać z Kairu tysiące cudzoziemców.

[…]

Brak grafiki
Sport

Zmarł VP Chicago Bears – Tim McCaskey.

Gdy w niedzielny wieczór kibice futbolu zasiadali do oglądania Pro Bowl, Chicago Bears, Chicago i rodzina MacCaskey ponieśli niepowetowaną stratę. Po 17 miesięcznej walce z nieuleczalną chorobą zmarł Vice Prezydent Bears – Tim McCaskey.Tim McCaskey był drugim , najstarszym dzieckiem Virginii (właścicielki Bears) i Eda. Swą funkcję w Halas Hall pełnił od 1993 roku a wcześniej przez 4 lata się do niej przygotowywał.

[…]

ball
Sport

Pro Bowl wrócił na Hawaje.

No i stało się !! W miniony weekend poznaliśmy obu Mistrzów Konferencji, którzy za 10 dni (6 lutego 2011) zmierzą się ze sobą w Super Bowl, w walce o tytuł Mistrza Ligi.

[…]

Brak grafiki
Zdrowie~Health

First rabid domestic animal in Illinois since 2005

Rabid Bull Reported in Central Illinois; Public Encouraged to Avoid Contact with Rabid Animals SPRINGFIELD – The Illinois Department of Public Health and Illinois Department of Agriculture are reporting a bull testing positive for rabies.  […]