polishnews

piątek
lut 12
Text size
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Font Size

Cpanel
You are here: Home Wiadomości~News

Wiadomości~News

Sekretarz Stanu w MSZ Jan Dziedziczak z wizytą w Chicago

Fot. Konsulat RP w Chicago: Sekretarz Stanu Jan Dziedziczak (z prawej)  w towarzystwie Ambasadora RP w Waszyngtonie Ryszarda Schnepfa i podczas spotkania ze Stevem Kochem, Wiceburmistrzem Chicago.

Read more...

LENT BEGINS ON ASH WEDNESDAY

FEBRUARY 10, 2016
Services Planned Around the Archdiocese

Read more...

NEW IL LAW TO REQUIRE INSURANCE TO COVER 3rd PARTY SURGICAL FIRST ASSISTANTS

Springfield – Legislation went into effect in January to require insurance carriers to cover the services of state Registered Surgical Assistants who are not already hospital or surgical center employees.  This is a benefit to hospitals as well as patients.

Read more...

Ostatnia niedziela z pastorałkami

Pastorałki z całego świata

Read more...

Relikwia Św. Jana Pawła II jest już w Royal Palm Beach, FL

Wielka radość zapanowała wśród wyznawców wiary katolickiej na Florydzie. Po długim oczekiwaniu na to specjalne wydarzenie, w dniu 3 stycznia 2016 roku nastąpiło uroczyste wprowadzenie relikwii I klasy św. Jana Pawła II do kościoła w Royal Palm Beach.

Read more...

REC Global dołącza do GlobalLogic

Partnerstwo REC Global ze znanym, światowym producentem oprogramowania GlobalLogic, którego siedziba główna mieści się w Dolinie Krzemowej, otwiera szanse na wzrost i nowe możliwości dla obu stron.

Read more...

Góralskie posiady z Zofią Bukowską

 

Muzeum Polskie w Ameryce oraz Fundacja Kultury Tatrzańskiej  zapraszają serdecznie na góralskie posiady z Zofią Bukowską, znaną w środowisku polonijnym i wśród braci góralskiej, oddaną działaczką, poetką, „piewczynią Podhala”.

Read more...

Kielce- Targi SPORT-EXPO

W dniach od 11 do 13 lutego 2016 roku w Kielcach odbędą się Międzynarodowe Targi Branży Sportowej i Outdoorowej Kielce SPORT-EXPO.

Read more...

W Warszawie powstanie Aura Sky

Najwyższy budynek prawobrzeżnej Warszawy powstaje w miejscu, gdzie był był Kibuc Grochów – pierwszy tego typu eksperyment społeczny w historii.

Read more...

Subcategories